PREKIŲ GRAŽINIMAS, KEITIMAS

9.1. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

9.2. Norėdamas grąžinti prekę(es) Pirkėjas turi pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildyti prekių grąžinimo dokumentą. Dėl grąžinimo formos pildymo Pirkėjas turi kreiptis į Pardavėją el. paštu info@visasantechnika.lt.

9.3. Netinkamos kokybės prekę Pirkėjas turite teisę grąžinti  per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo jos pristatymo  dienos,  informuodamas apie tai Pardavėją. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(es) ir už pristatymą sumokėtus pinigus atgal į pirkėjo banko sąskaitą per 14d.d. nuo prekių gavimo datos.

9.4. Tinkamos kokybės prekę Pirkėjas turite teisę grąžinti  per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo jos pristatymo  dienos,  informuodamas apie tai Pardavėją. Pirkėjui už prekę(es) Pardavėjas grąžins sumokėtus pinigus atgal į pirkėjo banko sąskaitą per 14 d.d. nuo prekių gavimo datos. Prekių pristatymo išlaidos nekompensuojamos. Tinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

9.5. Pirkėjo grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, pilnos komplektacijos, prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.

9.6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

9.7. Prekės grąžinamos adresu Geležinio vilko g. 11-73, Kaunas arba Vilniaus g. 35, Karmėlava pagal susitarimą.

Visais klausimais dėl prekių grąžinimo kreipkitės tel.  8 686 77146, 8 616 03757 arba el. paštu info@visasantechnika.lt