Susidomėjote ir turite klausimų - susisiekite su mumis telefonu 8 686 77146 arba el. paštu info@visasantechnika.lt
 
Didesnis prekių pasirinkimas: www.sildomosgrindys.lt
 Warmset - šildymo kilimėliai 
 

Warmset šildymo kilimėliai yra infrarediniai šildymo kilimėliai pagaminti naudojant naują plokščių kabelių technologiją, kuri pagerina šilumo pasiskirstymą grindyse, pagreitina įšilimą, o tai reiškia ir mažesnes elektros sąnaudas, taip pat jie yra lipnūs ir tai pagreitina bei palengvina montavimą.
Vykdant rekonstrukciją labai ploną Warmset kilimėlį galima kloti tiesiai ant plytelių, ant kurių jis prilimpa, taigi jūs galite ant senųjų grindų pakloti naują dangą.
Tik 3 mm aukštis reiškia, kad šildymo kilimėlį ir naująją grindų dangą galima kloti tiesiai ant esamos grindų dangos, išvengiant problemų, pavyzdžiui, su slenksčiu.
 
 
Warmset grindų šildymas
 
Tradicinių šildymo sistemų sukurta šiluma pasiskirsto netolygiai, šiltas oras kyla į viršų ir kaupiasi ties lubomis. Tai reiškia, kad jūs netenkate galimybės pasimėgauti šiluma tiek, ki
ek jos sukuriama. Be to, turėsite mokėti už visą šilumą, nežiūrint to, kad didelė jos dalis prarandama.
Tačiau Warmset grindų šildymo sistemose, pritaikant gamtos dėsnius, šiluma tolygiai kyla nuo grindų. Rezultate sukuriama maloni ir patogi šiluma be skersvėjų. Jūs jausite pui
kią šilumą aplink kojas, maloniai šildančią kūną ir šiektiek vėsesnę galvos aukštyje. Tai geriausias šiluminės energijos panaudojimas.
 
Warmset šildymo kilimėliai yra montuojami tiesiog po grindų plytelėmis, užtikrinančiomis, kad šiluma bus tolygiai paskirstyta visame paviršiuje.  
Warmset šildymo kilmėlių storis yra tik 3 mm (priklausomai nuo tipo), o tai reiškia, kad jūs lengvai pritaikysite grindų šildymą, neišardant visų grindų. Warmset paaukštins grindis 
tik 10 mm, įskaitant ir naujas plyteles, taigi jums nereikės spręsti problemų, pertvarkant visų grindų aukštį arba keisti duris.
 
 
Warmset GOLD ir BLACK skirtumai
Warmset šildymo kabelių kilimėliai ir kabeliai yra dviejų tipų:
GOLD – dviejų laidininkų šildymo kabelių kilimėlis. Apvilktas polimido plėvele (geltonos spalvos), medžiaga, kuri pasižymi labai geromis terminėmis savybėmis. Dėl šios apsaugos kilimėliams suteikiama 50 metų garantija. Kilimėlis pajungiamas iš vienos pusės, tai ypač palengvina montavimą.
BLACK – dviejų laidininkų šildymo kabelių kilimėlis. Toks pat kilimėlis kaip ir GOLD, tik neturintis tokių pat aukštų terminių savybių. Suteikiama 10 metų garantija.
Infraredinio šildymo privalumai:
  • Ekonomiškumas;
  • Tolygiai pasiskirsčiusi maloni šiluma;
  • Lenvgas ir greitas montavimas;
  • Gerina savijautą;
  • Gerina kraujotaką;
  • Pagerina vitamino A įsisavinima organizme.
 
Warmset parinkimas pagal grindų dangą
 
150W/m2  populiariausio galingumo kilimėlis, dažniausiai naudojamas patalpose, kur reikalingas greitas įšilimas (virtuvė, vonios kambarys, koridorius, tambūras), bet neretai naudojamas ir kambarių šildymui.
 
100W/m2  naudojamas ten, kur reikalingas pastovus šildymas (gyvenamosios patalpos, sandėliai).
 
200W/m2 naudojamas lauko salygomis, balkonuose, laiptų, įvažiavimų šildymui.
 
Kilimėlio ilgio parinkimas
Išmatuokite laisvą grindų plotą. Kilimėlis nemontuojamas po baldais, santechnikos įrengimais ir kt.
Pavyzdys: Jeigu Jūsų patalpoje yra 2,3 m² laisvo ploto, rinkitės 2 m² Warmset kilimėlį.
 
Didesnis prekių pasirinkimas: www.sildomosgrindys.lt
 
Susidomėjote ir turite klausimų - susisiekite su mumis telefonu 8 686 77146 arba el. paštu info@visasantechnika.lt