Susidomėjote ir turite klausimų - susisiekite su mumis telefonu 8 686 77146 arba el. paštu info@visasantechnika.lt
 
Didesnis prekių pasirinkimas: www.sildomosgrindys.lt

 
CALEO plėvėlė
 
„Caleo” plėvelė yra sudaryta iš kelių skirtingų medžiagų, turinčių skirtingą paskirtį. Iš specialios įrangos į plėvelę patenka elektros energija. Plėvelėje esanti sidabro pasta ir varis tarnauja kaip laidininkai, kuriais energija pasiekia anglies pastą. Čia energija virsta šiluma. Visa sistema yra įlaminuota PET lakšte 130 laipsnių temperatūroje.
SAVYBĖS:
  1. Naujas požiūris į šildymą – infraraudonieji spinduliai šildo daiktus, o ne orą;
  2. Plona, tik 0,275 mm šildymo plėvelė montuojama po bet kokio tipo danga: plytelės, laminatas, kiliminė danga, medinė, kamštinė danga, linoleumas, nereikia jokio papildomo betono sluoksnio;
  3. Plėvelė patogiai supakuota rulonuose, galima karpyti kas 26 cm;
  4. Galima montuoti ant grindų, sienų, lubų, net gi po veidrodžiais;
  5. Tai ekologiškai švari medžiaga, nespinduliuoja jokių elektromagnetinių spindulių;
  6. Šildymo pagrindas – tolimieji infraraudonieji ilgieji spinduliai, kurie naudingi žmogui:
Tolimoji infraraudonoji spinduliotė aktyvuoja vandens molekules ląstelėse ir kraujyje, pagerino kraujo cirkuliavimą. Skatina gyvujų ląstelių augimą ir pagerina jų sveikatą. FIR plačiai naudojama prieš bakterijų augimą ir nemalonių kvapų šalinimui gyvenamosiose ir komercinėse patalpose. FIR taip pat valo orą ir palaiko šilumą, kad miegas būtų kokybiškas.
Kambarys šyla vienodai nuo grindų iki pat lubų, oras nesimaišo. Tai leidžia sutaupyti daug energijos.
KOMPLEKTACIJA:
CALEO šildymo plėvelė (80 cm ir 100 cmpločio), elektros laidai, laidų kontaktai (kontaktoriai), izoliacija kontaktams (mastika), šilumos reguliatoriai, montavimo instrukcija lietuvių kalba. Kiekvienas komplektas yra parenkamas pagal kliento poreikį.
 
 
 
CALEO šildymo plėvelė sudaryta iš trijų pagrindinių medžiagų:
tai vario ir sidabro pasta, kuri tarnauja kaip elektros energijos laidininkas, per vidurį esanti anglies pasta įsisavina elektros energiją ir išspinduliuoja ją tolimųjų infraraudonųjų spindulių pavidalu (ilgis 5-20 mikrometrų).
Visa sistema yra tarsi ,,įlaminuota“ 130 °C – 135 °C temperatūroje į poliesterio plėvelę, kuri garantuoja saugumą (plėvelės lydymosi temperatūra yra 150 °C). Maksimalus plėvelės įšilimas yra 47 °C, ją galima liesti, nesibaiminant nudegti.
Pati plėvelė yra atspari karščiui ir slėgiui, intensyviai naudojant nesusilanksto, nesusiraito ir nėra kaip nors kitaip pažeidžiama ar sugadinama.
 
 
Šildymo plėvelės CALEO panaudojimas
 
Dėl savo techninių savybių (storis 0,273 mm, plotis nuo 50 iki 100 cm, ilgis nuo 26 cm iki keliasdešimt metrų) šildymo plėvelė gali būti plačiai panaudojama.
Grindinis šildymas

Sistema gali būti montuojama atskirai zonomis, t.y. šildant tik atskiras darbo vietas arba visoje patalpoje. Sumontuoti temperatūros reguliatoriai (su oro ir grindų jutikliais) leidžia sukurti optimaliai jaukią aplinką bei sumažinti šildymo išlaidas nuo 20 iki 50%.
Elektrinio šildymo plėvelė CALEO turi ypatingai aukštą naudingumo koeficientą, nes norint pasiekti 27ºC temperatūrą jai užtenka įkaisti iki 45ºC, kai tuo tarpu kitos šildymo sistemos norėdamos pasiekti tokį pat rezultatą kaista iki 60ºC – 80ºC temperatūros. Taigi kai kitos sistemos dar tik pasiekia darbinę temperatūrą CALEO šildymo plėvelė jau būna pasiekusi reikalingą dydį ir gali išsijungti.
Tinka montuoti po beveik visų rūšių dangomis: laminatas, betonas, keramika, kiliminė danga ir kt. Vienintelė netinkanti danga – medžio masyvas arba nepilnai džiovintos lentos, nes medis yra geras šilumos akumuliatorius, todėl jį šildant reikės daugiau elektros energijos nei kitoms dangoms, be to, medienai džiūstant gali atsirasti tarpai Gali būti visos patalpos arba tik darbo vietos šildymas. Galima montuoti kaip pagrindinį šildymą arba papildomą. Dėl IR savybių galima naudoti visose patalpose: WC kambariai, svetainės, miegamieji ir t.t. Tinka paveldo restauravimui, bažnyčių šildymui, vaikų žaidimo kambarių šildymui, jogos studijoms ir kt.
Sienų šildymas
 
Nesant galimybei plėvelę montuoti ant grindų, galima tai daryti ir ant sienų. Tačiau efektyviausias šildymas – grindinis, nes yra tiesioginis sąlytis su šildančiu kūnu.
Palangių šildymas

Šiluma palangėse suteikia ne tik komfortą, bet ir neleidžia vandens kondensatui kauptis ant langų ar palangių, gadinti jas. Taip pat esant nesandariems langams neleidžia drėgmei skverbtis į palangę, susidaryti pelėsiui. Žiemą – tai yra papildomas patalpos šildymo šaltinis. Pritvirtinus šildymo plėvelę prie palangės ją tiesiog reikia izoliuoti nuo vandens (tai galėtų būti vandeniui ir šilumai atspari skystis hidroizoliacija).
Veidrodžių šildymas
 
Labai paprastas montavimas: sujungti šildymo plėvelę laidais, priklijuoti ją prie sienos, prijungti prie maitinimo elemento – tai galėtų būti tiesioginis prijungimas prie rozetėje esančių elektros laidų. Privirtinus plėvelę prie sienos tvirtinamas veidrodis. Paprasta ir patogu, nereikia jokio temperatūros reguliatoriaus, užtenka nedidelio kiekio šildymo plėvelės.
Lauko laiptų šildymas
 
Tai puikus būdas išvengti sniego ar ledo susikaupimo ant laiptų prie namo. Šie nešiojami elektriniai laiptų šildymo elementai gali būti montuojami visur, juos galima perkelti iš vienos vietos į kitą. Viršuje esantis guminis pagrindas neleidžia paslysti. Montavimas yra sudėtingas, bet ilgalaikis.
Terariumų šildymas

Ropliai – šaltakraujai gyvūnai, todėl šiluma jiems reikalinga aktyviam gyvenimui, net maisto virškinimui. Šildant augintinius lempomis – atsiranda galimybė juos perkaitinti arba net nudeginti.
Mes siūlome puikų šildymą su CALEO šildymo plėvele. Užtenka ją patiesti ant terariumo pagrindo ir prijungti prie temperatūrą reguliuojančios relės (termoreguliatoriaus). Infraraudonieji spinduliai švelniai šildys roplius, gyvates, varliagyvius ir kitus šaltakraujus augintinius. Terariume esantys akmenys ir kiti šilumą išlaikantys elementai leis ilgai išlaikyti natūralią šilumą.
Daigų auginimui bei priežiūrai
 
Visi sodininkai žino, kad norint išauginti sveikus augalus reikia šaknis laikyti šiltai. Net šaltuose šiltnamiuose augalai gali gerai augti, užtenka pašildyti jų šaknis Dideliuose šiltnamiuose bei žiemos soduose yra įrenginėjamos nepaslankios karšto vandens šildymo sistemos, kurios palaiko šiltą patalpos temperatūrą leidžiančią augti augalams.
CALEO šildymo kilimėlius galima kilnoti iš vienos vietos į kitą, jų nereikia kasti į žemę, bei esant dideliems šalčiams jie neužšąla. Ši šildymo sistema puikiai tinka gėlių, daržovių (agurkų, pomidorų) daiginimui, pievagrybių auginimui.
Montavimas nesudėtingas: pakloti plėvelę ant tvirto pagrindo, sujungti ir prijungti prie maitinimo elemento. Galima naudoti termoreguliatorių, su kuriuo nustatysite reikiamą temperatūrą. Ant viršaus uždėjus apsaugą (tai gali būti įvairi drėgmę izoliuojanti medžiaga, reikalinga, kad šildymo plėvelė nesusibraižytų ir nesušlaptų) dėti vazonus su daigais.
Parengta pagal caleo.lt straipsnius
Didesnis prekių pasirinkimas: www.sildomosgrindys.lt
 
Susidomėjote ir turite klausimų - susisiekite su mumis telefonu 8 61603757 arba el. paštu info@visasantechnika.lt