Pamaišymo mazgas Laddomat 1 1/4" 63°

518,00 €

Kilmės šalis: Švedija
Gamintojai: Termoventiler- Laddomat
Vožtuvo atsidarymo temperatūra: 63°C

Vožtuvo atidarymo temperatūra
Kiekis

APRAŠYMAS:

Termostatinis akumuliacinės talpos krovimo mazgas Laddomat 21-60, 63 arba 72 oC, DN32 vidine sriegine jungtimi

Gamintojas - Termoventiler AB
Vožtuvo atidarymo temperatūra, °C - 63 aba 72
Jungtis - Vidiniu sriegiu 1 1/4", DN32
Siurblys - Laddomat LM6A (A klasės cirkuliacinis siurblys)
Maks. katilo galia, kW - 60
Laddomat 21 termostatinio krovimo mazgo paskirstis
Leisti katilui pasiekti aukštą darbinę temperatūrą iškart po uždegimo.
Užpkrauti akumuliacinę talpą šiluma
Užpildyti katilą vandeniu maža srove esant aukštai temperatūrai, kad būtų užtikrintas optimalus vandens paskirstymas akumuliacinėje talpoje
Perduoti likusią užgesinto katilo šilumą akumuliacinei talpai
Išsijungus siurbliui, perduoti katilo šilumą akumuliacinei talpai savaimine cirkuliacija.


VEIKIMO APRAŠYMAS:

Katilo paleidimas
Kad katilas gerai veiktų ir išskirtų mažai nesudegusių medžiagų, jis turi greitai įkaisti iki darbinės temperatūros. Todėl uždegant katilą, iš karto paleidžiamas cirkuliacinis siurblys. Tada šaltas vanduo bako apačioje be reikalo neaušina katilo. Cirkuliacinį siurblį galima paleisti trimis skirtingais būdais. Uždegimas pavaizduotas žemiau esančiame brėžinyje. Siurblys pasileido. Termostatas dar nepradėjo atsidaryti. Cirkuliacinio siurblio sukuriamas vandens slėgis savaiminės cirkuliacijos vožtuvo plokštę laiko uždarytą.

Veikimas
Katilas pasiekė darbinę temperatūrą. Termostatas atsidarė ir leidžia šaltą vandenį iš akumuliacinės talpos. Įtekančio vandens temperatūra katilo apačioje maždaug 5 -20°C žemesnė už termostato atsidarymo temperatūrą. Kuo didesnis katilo našumas ir aukštesnė ištekančio vandens temperatūra, tuo daugiau šalto vandens įleidžiama iš akumuliacinės talpos apačios. Dėl to Laddomat 21 gerai veikia bet kokiomis darbo sąlygomis – bet kokie katilai vienodai užkrauna akumuliacinę talpą šiluma.

Darbo pabaiga
Baigiant darbą visiškai uždaromas Laddomat 21 apėjimas katilo viršuje. Visas vanduo karštas vanduo keliauja į akumuliacinę talpą ją prišildydamas iki apačios, nes kaip žinome, akumuliacinės talpos kraunamos nuo viršaus iki apačios.

Savaiminė cirkuliacija užgesinus degiklį
Jeigu dūmtraukyje įtaisytas termostatas ar kitas panašus įtaisas, jis sustabdo siurblį vos tik užgesus katilui. Tuomet šaltas vanduo iš radiatorių savaime grįžta į katilo apačią, o sukaupta katilo šiluma perduodama į akumuliacinės talpos viršų ir namas geriau šildomas. Sustabdyti siurblį baigus šildymą reikia tam, kad karštas vanduo katile nesimaišytų su šaltu radiatorių vandeniu iki termostato užsidarymo temperatūros. Jeigu akumuliacinė talpa įšyla iki 90°C, o termostatas užsidaro esant 75°C temperatūrai, tai neišjungus siurblio visa akumuliacinė talpa atvėstų iki šios temperatūros.

Savaiminė cirkuliacija dingus įtampai
Dingus įtampai, savaiminė cirkuliacija prasideda pro lengvai atsidarantį atbulinį vožtuvą, jei tik akumuliacinės talpos vanduo yra šaltesnis už katilo vandenį. Savaiminė cirkuliacija atsiranda dėl to, kad karštas vanduo yra lengvesnis už šaltą. Jei visa akumuliacinė talpa prišilusi iki pat apačios, savaiminė cirkuliacija nevyksta, ir katilas dar gali užvirti. Kad taip neatsitiktų, reikia pro sistemos užpildymo čiaupą katilo apačioje įleisti truputį šalto vandens. Ilgam atjungus įtampą, savaiminė cirkuliacija gali šildyti visą namą, jei gerai parinkti vamzdžių nuolydžiai ir diametrai.

Pamaišymo-mazgas-Laddomat
10 Prekės