• -300,00 €

5kW Geoterminės katilinės komplektas Georas

7 868,36 €
7 568,36 € Sutaupote 300,00 €

Pilnos geoterminės katilinės su gręžiniu ir vandens šildytuvu pasiūlymas. Perkant visą komplektą sutaupysite ir pinigus ir laiką! 

Skirtas namo iki 80m² šildymui ir karšto vandens ruošimui

Į komplektą įskaičiuota:

  • Geoterminis šilumos siurblys 5 kW;

  • Geoterminis gręžinys 100 metrų su turbo vamzdžiu (efektyvesnis šilumos pasisavinimas);

  • Vandens šildytuvas 200 litrų;
  • Visi montavimo darbai su medžiagomis ir paleidimo darbais.
Kiekis

Geoterminis šilumos siurblys panaudodamas iš grunto surinktą šilumą šildo Jūsų namus ir gali paruošti karštą vandenį net iki 60°C. Gruntinio šilumos siurblio veikimas, skirtingai nei oras-vanduo šilumos siurblio, kurio efektyvumas oro temperatūrai nukritus žemiau nulio ribos krenta kone perpus, nepriklauso nuo aplinkos temperatūros. Grunto temperatūra žiemos ir vasaros metu skiriasi vos keliais laipsniais, todėl jis net ir lauke esant -25°C temperatūrai veikia taip pat efektingai.

Jį galima naudoti kaip ir papildomą šilumos šaltinį kombinuotose katilinėse.

Trumpai apie šilumos siurblį:

Kuro rūšis: elektra 
Naudingumo koef.: iki 5
Vartojamoji elektr. galia (W) iki: 1320 
Svoris, kg: 100 
Plotis, mm: 600 
Aukštis, mm: 1000 
Gylis, mm: 600 
Šildymo galia (kW) iki: 5

Ypatumai:

• Elektroninis TRV vožtuvas, užtikrinantis dar efektyvesnį veikimą;
• karšto vandens paruošimas iki 60°C;
• integruotas A klasės cirkuliacinis siurblys;
• tinka visi lauko kolektorių tipai;
• tinka tiek su grindiniu, tiek su radiatoriniu šildymu;
• galimybė prijungti dviejų kontūrų valdymą;

 

Apie geoterminį šildymą:

 

Geoterminė energija yra plati sąvoka, apimanti įvairių gavybos energijos metodų, kuriuos galima panaudoti šildymui ir vėsinimui. Geoterminė energija gali būti naudojama praktiškai bet kurioje pasaulio vietoje.

Geoterminės  energijos panaudojimo namo šildymui Energijos faktorius 3-5 , t.y.  iš 1 kWh elektros energijos pagaminama 3-5 kWh šiluminės energijos. Normalus energijos taupymas apie 55-65 proc.  

Žinoma, kad šilumos siurblio darbo efektyvumui labai svarbu kiekvienas didesnis ar mažesnis (priklausomai nuo to ar šildome ar vėsiname) papildomas temperatūros laipsnis išgautas iš gamtos. Todėl būtent geoterminė energija ir yra pati patikimiausia, nes temperatūra visus metus grunte išlieka panaši. 

VAMZDIS GALI SUTAUPYTI DAR DAUGIAU PINIGŲ?

Taip! Su Turbo vamzdžiu įrengtas gręžinys ar horizontalus kolektorius žemėje leidžia šilumos siurbliui naudoti mažiau energijos ir reikalauja mažiau priežiūros. Tai suteikia 5-10% greitesnį atsipirkimą. Dar daugiau privalumų yra tai, kad śilumos siurblio tarnavimo laikas bus ilgesnis.

 

Kur yra paslaptis? TurboCollector® yra patentuotas vamzdis su grioveliais vamzdžio viduje. Grioveliai sukuria turbulentinį srautą ir pasisavina iki 10% daugiau energijos,  nei vamzdis su lygiu vidumi. Su TurboCollector® savybėmis šilumos siurblys veikia ilgiau, nes reikalingas mažesnis srautas, vadinasi reikia ir mažesnio cirkuliacinio siurblio greičio, o tai, taip pat, leidžia sutaupyti daug energijos.

georas-komplektas-5kw
50 Prekės