Danfoss FHF su debitomačiais reguliuojamas kolektorius

97,89 €

Nuo 2 iki 12 žiedų reguliuojami kolektoriai su debitomačiais. Su galimybe prijungti elektrotermines pavaras ar tiesioginio veikimo termostatus. Papildomai reikia komplektuoti laikiklius (1kompl.) ir galines sekcijas (2 vnt). 

Atšakų skaičius
Kiekis

FHF reguliuojamas kolektorius su debitomačiais naudojamas vandens srautui grindų ar radiatorinio šildymo sistemoje valdyti.

Kiekvienas šildymo sistemos vamzdelis prijungtas prie kolektoriaus, o tai leidžia valdyti vandens srautą ar šilumos kiekį kiekviename pastato kambaryje atskirai.

Kolektorius sudarytas iš tiekimo ir grąžinimo kolektorių. Tiekimo kolektorius leidžia atjungti kiekvieną žiedą, o srauto matuoklis (debitomatis) leidžia subalansuoti tolygų šildymą ir srautus. Grąžinimo kolektorius turi integruotus “Danfoss” vožtuvus, kurie užtikrina optimalų hidraulinį sistemos balansą. 

Vožtuvai gali būti valdomi elektroniniu būdu naudojant termines pavaras arba jie gali veikti naudojant tiesioginio veikimo temperatūros reguliatorių.

Kolektorius pateikiamas moduliais, iki 12 atšakų. Be to, galima naudoti jungimo dalis, kurios leidžia sujungti kolektorius. Kolektoriui nuo sistemos atjungti galima įsigyti rutulinius ventilius. 

FHF-EM ir FHF-EA galinės sekcijos pateikiamos su rankinio valdymo ventiliu arba automatiniu venti­liu ir drenažo ventiliu. Galinės dalys montuojamos kolektoriaus gale. 

Debitomačiai palengvina sistemos balansavimą, leidžia pasiekti maksimalų šildymo sistemos efektyvumą.

danfoss-fhf
10 Prekės