Warmset BLACK-150 infraredinis šildymo kilimėlis
warmset-black
Reitingas
Ilgis: 1.0m - 28.0m.
Plotis: 0.5m.
Diametras: 3.0 mm
Garantija: 10 metų
Galia: 150W/m²
Kilimėlio ilgis (plotas)
2-4 d.
Kiekis
Sandėlyje
Security policy (edit with Customer reassurance module)
Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
Return policy (edit with Customer reassurance module)
Aprašymas
Savybės:
• Patvirtinta EN60335-2-96 suvirinimo kokybės rekalavimai (BS7671:2008).
• Galia: nuo 85W/m² iki 200W/m².
• Izoliacijos atsparumas iki 80°C.
• Greitas ir patogus montavimas
• Labai plonas (tik 3 mm).
• Montavimas išlyginamajame ar klijų sluoksnyje
• Tinkamas plytelių, akmens, keraminės ir medienos grindims.
• Garantija: 10 metų
• Kilmės šalis: Italija
Elektrinio šildymo termostatą galite išsirinkti paspaudę čia
Prekė detaliau
warmset-black
9 Prekės
Atsiliepimai
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
Parašykite savo atsiliepimą
Ilgis: 1.0m - 28.0m.
Plotis: 0.5m.
Diametras: 3.0 mm
Galia: 150W/m²
Parašykite savo atsiliepimą
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
Skaitmeninės šaltnešio svarstyklės su vožtuvu
Atsiliepimas(-ai): 0
Daugiau
Sandėlyje
Sinclair Multi variable sieninis blokas, spalva juoda
Atsiliepimas(-ai): 0
Daugiau
Išparduota
Varinis vamzdis su izoliacija ir veržlėmis
Elektra šildomų grindų termostatas Sticway GC12
Termostatas patalpos ir elektra šildomų grindų valdymui  Galima valdyti pagal patalpos temperatūrą arba grindų temperatūrą pasirinktinai. Įtampa 230V  16A Temperatūros ribos  nuo  +5°C iki +35°C  Su grindų temperatūros davikliu 3m Matmenys: 86x86x12mm
Lituojamas perėjimas su vidiniu srėgiu
Varinis vamzdis su izoliacija
Sausų grindų polistirolo plokštė TFA 1200x600
Matmenys: 1200x600x20mm 1200x600x25mm EPS 300 plokštės su apskritimais naudojamas kaip laikantis elementas vamzdžiams sausose ir šlapiose grindinio šildymo sistemose. Dėl EPS 300 fizinių savybių gaminys vienu metu užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją.
Išparduota
3-eigis srautų skirstymo vožtuvas su pavara
Prekė - Vožtuvas su pavara Atšakos - 3 Valdymas - 230V Permetimo laikas - 6s Tipas - Srautų skirstymo Maksimalus debitas (Kvs), m³/h - 7,7 Diametras - 25 Max darbinis slėgis, bar - 20 Medžiaga - bronza Svoris, kg - 0,5 Max darbinė temperatūra, °C - 95
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: